Jdi na obsah Jdi na menu
 


První zápas je Hardcore match WWE Champion vs The King

První jde do ringu WWE champion a diváci ho vítají, už je v ringu a naposledy se zdraví s diváky. Teď přichází do ringu The King, který není u diváků moc on¨blíbený a ti mu to dávají najevo.Oba zápasníci už jsou v ringu a rozhodčí zahajuje zápas. Oba soupeři krouží proti sobě a čekají co ten druhý udělá. Potom se oba chytají a přetlačují se. The King získává výhodu a WWE Champion klečí, ale podařilo se mu z toho dostat a chytá The Kinga kolem pasu a háže ho na zem. WWE Champion stále drží The Kinga, který se snaží postavit, což se mu po chvíli daří a dává WWE Championovi loktem do hlavy, ten pouští The Kinga, který se otáčí a WWE Champion dělá step-up enzuigiri. The King padá mimo ring a jeho soupeř jde za ním. Čeká až se The King postaví a clothesline ho sráží k zemi a pak zkouší pin 1,2, The King se pohnul. WWE Champion chytá The Kinga za hlavu, jde s ním ke schodům a chce ho hlavou o ně bouchnout. The King to ale zablokoval, pak dává WWE Championovi loktem do břicha a jeho hlavu bouchá do schodů a pak ještě jednou. WWE Champion je otřesen, The King si bere židli a bouchá s ní svého soupeře do hlavy a ten padá na zem. The King zvedá WWE Championa a sune ho do ringu a pak jde za ním. The King čeká až se WWE Champion postaví. Už se tak děje a The King mu dává židlí do břicha a pak i do zad.WWE Champion je opět na zemi, The King se rozebíhá a dělá lionsault, ale WWE Champion zvedl kolena, ale The King ustál svůj dopad a chytá WWE Championa za nohy, otáčí ho a nasazuje walls of Jericho. WWE Champion  se snaží dostat k provazům, ale moc se mu to nedaří a tak odplácá a tím se vzdává. The King vyhrává tento zápas a za bučení diváků odchází do šatny.

 

Další zápas je Extreme rules match Jeff Hardy vs Jaks

První jde do ringu Jaks, na kterého diváci pískají.Jaks užje v ringu a čeká na svého soupeře. Už se rozezněla znělka Jeffa Hardy, který jde za jásotu diváku do ringu.Jeff Hardy už je jednou nohou v ringu a Jaks na něj vystartoval a zahrnuje ho ranami a rozhodčí zahajuje zápas. Jeff je na zemi, Jaks si ho zvedá a dělá european uppercut. Hardy je v provazech, Jaks ho rozebíhá a protější provazy a dělá standing dropkick. Pin 1,2, Jeff pohnul lopatkou. Jaks si ho opět zvedá, ale Hardy dělá sitout jawbreaker. Jaks se doplazil do rohu ringu. Jeff Hardy se rozebíhá a dělá rope aided corner dropkick. Pak leze na prostřední turn bucklel a skáče na Jakse a dává mu loktem do zad. Pak čeká až se Jaks postaví, potom ho kope do břicha a chce udělat twist of fate, ale Jaks to vykryl a pokouší se o R.K.O, ale Jeff ho poslal do provazů.Pak ho znova kope do břicha a provádí twist of fate, pak leza na horní turn buckem a skáče swantom bomb. Pin 1,2,3. Jeff Hardy vítězí v tomto zápase a za potlesku diváků odchází do šatny.

 

 

Další zápas je Single match Cajik vs Undertaker

První jde do ringu Cajik, který je u diváků celkem oblíbený. Cajik už je v ringu a naposledy se zdraví s diváky. Touž v hale zhasli světla a do ringu, za jásotu diváků, přichází Undertaker. Undertaker už je v ringu a rozhodčí zahajuje zápas. Cajik kope Undertakera do stehen, ale s tím to nic nedělá a chytá Cajika a háže ho rohu ringu, kde ho zahrnuje ranami pěstí na tělo. Cajik leží, Undertaker ho chytá za ruku, překrucuje jí, párkrát s ní trhá, leze na provazy a dělá old school. Cajik se ale okamžitě zvedá a bouchá Undertakera, pak se rozebíhá a dělá bronco buster. Pin 1, Undertaker odhodil Cajika, zvedá se a sráží ho pomocí big boot na zem. Pak si Cajika zvedá, dává si ho na rameno a dělá snake eyes into big boot. Cajik leží, Undertaker čeká s napřaženou rukou až se postaví. Cajik už se pomalu zvedá, Undertaker ho chytá pod krkem, zvedá ho do vzduchu a chystá se na chokeslam, ale Cajikovi se podařio udělat hurricanrana variations. Oba zápasníci teď leží. 1…2….3…4 Cajik se postavil a jde k Undertakerovi 5…6 Undertaker si rychle sedl a pak se postavil. Cajik se rozebíhá a skače na Undertakera crossbody, ale Undertaker ho chytil hodil si ho přes rameno a pak si ho bere na tombstone piledriver a úspěšně ho provádí. Pin 1,2,3.Undertaker je vítězem tohoto zápasu. Provádí svůj tradiční po zápasový rituál a pak odchází do šatny

 

 

Další zápas je non-title Street fight match Pumpkim vs U.S champion Kane.

Rozehrává se Kaneova hudba, Kane přichází, vypadá to tak že mu půlka diváků fandí. Kane je v ringu, ukazuje svůj titul a ohromuje diváky svým klasickým ohněm. Poté přichází Pumpkin, kterému zase druhá půlka fandí. Zápas začíná. Pumpkin se rozebíhá na Kanea a kope ho do břicha. Kane padá na zem. Kane vstává a dívá se rozzuřeně na Pumpkina. Pumpkin se zase rozebíhá na Kanea, ale Kane dělá big boot a Pumpkin padá jako mrtvý . Kane pak leze na roh a skáče na Pumpkina corner clothesline poté zkouší pin1,.2,Puklin se pohnul.Pumpkin se rychle zvedá, kope Kanea do břicha a zkouší udělat suplex. Je vidět že Pumpkin na to nemá sílu. Pumpkin se chytá za páteř a vypadá to na drobné zranění. Pumpkin se ohnul a Kane rychle využíva možnost a jde ven z ringu pro židli.Vrací se s ní do ringu a bouchá Pumpkina do zad, ten padá na zem. Po chvíli se Pumpkám zvedá, ale Kane ho chytá pod krkem a dělá chokeslam. Pin 1,2,3. Kane je vítězem tohoto zápasu, bere si od rozhodčího svůj titul a odchází do šatny.

 

 

Poslední zápas je Street fight match Big D vs WWE tag team champion Fénix.

První jde do ringu Big D, který se teší u diváků velké oblibě. Big D už je v ringu a naposledy se zdraví s diváky. Pak jde do ringu tag team šampión Fénix, na kterého diváci pískají, ale je je mu to jak se zdá nevadí. Už je taky v ringu, odkládá svůj titul a rozhodčí zahajuje zápas. Big D dělá na Fénixe YOU, ale ten mu okamžitě dává lokty do obličeje, pak ho rozebíhá o provazy a dělá flapjack. Pak jde ven z ringu a bere si židli, se kterou se vrací do ringu. To už ale Big D je na nohách a vyhýbá se Fénixově ráně a sráží ho na zem pomocí big boot. A poté dělá hulkování. Fénix se staví na nohy, Big D se rozebíhá a clothesline ho opět sráží na zem. Pak si Fénixe zvedá, posílá ho do rohu ringu, běží na něj a dělá další clothesline. Pak chytá Fénixe za hlavu a párkrát s ní bouchá o roh ringu. Potom jde s Fénixem doprostřed ringu, kde chce udělat suplex, ale Fénix to vykryl a dělá edgecution. Oba dva teď leží na zemi a Fénix se snaží doplazit k Big D. Už je u něj a pokládá na něj ruku. Pin 1,2, Big D se pohnul.Oba zápasníci se teď snaží postavit. Už stojí a vyměňují si údery na hlavu. Big D získává výhodu a teď zahrnuje Fénixe údery, pak ho posílá do provazů, ale Fénix se jich chytil a zastavil se. Big D se na něj chce rozeběhnout, ale to už je v ringu Fénixův tag team partner Kid, kterýsi otáčí Big D a dává mu R.K.O. Big D leží Fénix okamžitě zkouší pin 1,2, Big D dal nohu na provaz. Fénix se naštvaně zvedá a naznačuje Kidovi ať mu podá tu židli. Kid jde pro ní a v momentě kdy se pro ní ohýbá zhasli světla a když se rozsvítili tak Undertaker drží Kida pod krkem. Fénix se na něj rozebíhá, ale Undertaker ho big boot sráží na zem a pak dělá Kidovi chokeslam. To už je na nohouch i Big D, ten se rozebíhá a dělá Fénixovi atomic leg drop.

Pin 1,2,3. Big D vyhrává tento zápas. Undertaker se satví nad Kida a naznačuje mu, že chce jeho titul. A pak společně s Big D odchází do šatny.

 

500 bodů

WWE Champion, Jaks, Cajik, Pumpkin

1500 bodů

Fénix

3000 bodů

The King

3500 bodů

Jeff Hardy, Undertaker, Kane

4000 bodů

Big D