Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den , po dvou týdenní pauze vás opět vítáme , SD měl drobné problémy , ale teď už jsme tady zpět , dneska vás čeká speciální utkání mezi RAWEM a SMACKDOWNEM . V té chvíli už přichází do ringu GM SD a začíná mluvit o vyrovnanosti obou rosterů a říká proto jsme se s GM RAWU domluvili , že WM 24 rozhodne , který z rosterů je silnější a to v Elimition matchi 3vs3 . Dnes nás taky čeká sice 3vs3 Raw vs SD – single tag team , ale ten o ničem nerozhodne a GM odchází .
Eve Torres oznamuje první dnešní utkání mezi divami :
Kelly Kelly vs Mica
 
První do ringu přichází Kelly Kelly a je v ringu . Čeká na svou soupeřku Micu a plácá si s divákami  a jednomu šťastlivci dala i dokonce pusu .Tak a je už v ringu . Rozhodčí dává pokyn k spuštění zápasu , zazněl gong a Kelly Kelly se rozebíhá na Micu , ale Mica se uhnula a Kelly Kelly vypadla z ringu. Kelly Kelly je dost naštvaná.Jde do ringu Kelly Kelly vstala a Mica jí dává Dropkick potom Mica bere Kelly Kelly do rohu zvedá jí na růžek a zkouší Superplex , ale Kelly Kelly jí dává silní rány pěstí a teď ji shazuje spadla Mica leží a Kelly Kelly jí dává Leg Drop.
Kelly Kelly skouší pin 1....2....Mica se pohnula , Kelly Kelly řve na rozhodčího a rozhodčí jí uklidňuje.
Mica se postavila a Kelly Kelly se obrátila na Micu a Mica skouší Suplex a povedl se Mica leze na roh a skouši Monsault , ale Kelly Kelly neposlední chvílí vstává , ale Mica už skáče a Kelly Kelly jí chytila na PowerSlam a dělá ho a zkouší pin …1….2 , ale Mica se chytila rukou čím zastavila pin.  
A Kelly Kelly jí dává SnakeEye Mica padá a Kelly Kelly se pokouší o pin …1….2….3 a vyhrává , ale počkat Mice asi zapadl jazyk , ano je to tak už tam běží přivolaní doktoři a Kelly Kelly už opouští ring a doktoři úspěšně vytahují Mice zapadlí jazyk ! Diváci pískají na Kelly Kelly , že nepomohla Mice , ale mezitím se Mica zvedla a diváci tleskají Mice , ale přesto dnešní utkání vyhrává Kelly Kelly .
 
Eve Torres oznamuje další match tentokrát MiniWWEcareer title match .
 
MiniWWEcareer champion Big D vs Chaser
 
Přichází jako první Chaser a jako druhý držitel titul Big D a diváci na něho pískají a jde s pásem do ringu a naznačuje Chaserovi něco ve stylu já ho obhájím nic se mi nemůže postavit do cesty ! A zápas začal oba borci se do sebe pouštěj Big D vykryl rány a řve něco na Chasera.Chaser se rozebíhá a dává mu Clothesine . Big D leží na zemi.Chaser jde pod ring a bere stůl.Dává ho do ringu , Big D vstal a Chaseroj dává DDT. Big D postavuje stůl čeká až vstane Chaser a Big D skouši Power Slam a nepovedl se a Chaser mu dává
Back Suplex o stůl AU to asi bolelo a Chaser skouši pin 1...2...a nepovedlo se.A chce postavit Big Deho ale Big D ho kope do choulostivých míst a Big D jde z ringu a bere si židličku
a Chaser vstává a dává Big Demu Dropckick!!!!!!Big Demu teče krev.Teď Chaser si bere pod ringem stůl opět ale počkat bere i žebřík!!!!Stůl dává na komentatorskej stolek a postavuje žebřík a ber Big Deho a dává ho na žebřík a Chaser skouší Styles Clash a povedlo se!!!!!!!!!!!!Rozpadl se stůl i komentátorský stolek a diváci řvou Chaser Chaser !!!!!!!!!!!Big D leží Chaser totéž.a asi po několika desítkách sekund Chaser vstal a bere Big D , ale Big D je opravdu naštvanej a kope Chaser do břicha a dává mu hlavou o schody do ringu . Big D bere Chaser do ringu Big D tam vlez a řve na diváky já jsem nejlepší mě nikdo neporazí a diváci bučí a vlezl do ringu a furt řve na diváky , ale Chaser vstal a dává mu Old School Pin 1....2....3.....Chaser vítězí, Big D , ale vyhazuje do vzduchu Chasera , ale už je pozdě rozhodčí ukončil utkání , ale Big D je teĎ k nezastavení bere Chasera a dává mu Big Boot a Chaser leží a Big D chce mu dát Leg Drop , ale mezitím přibíhá do ringu THE ANIMAL!!!!a diváci řvou a Big D se kouká co se děje , ale to už mu THE ANIMAL dává Huracanrana a Big D leží a dává mu Monsault , Big D opouští ring , Chaser po chvílí stává a děkuje THE ANIMALOVI . THE ANIMAL bere MiniWWE career titul a gratuluje mu . Chaser děkuje a nabízí ruku THE ANIMALOVI ten ji bez váhání přímá . Obecenstvo teď skanduje jméno obou borců a Chaser bere mikrofon a právě ohlašuje , že Tag team s THE ANIMAL , který ponese název Good boys . 
 
Mezitím už si v zákulisí Eva odchytává vysmátý tag team King of the Ring , tedy hruskyL a BATISTU . Kluci jak to dneska vidíte proti HARDCORE BOYS a BATISTA spustí no dneska se tam , kvůli hruskyhoL snad i nechám roztrhát ., jak to myslíš BATISTO , když má dneska hruskyL ty nározky , tak mu dám parádní výhru , na které se ani moc nenadře . Eve ani nevěděla , že má hruskyL narozeniny , ale říká : Všechno nejlepší hruskyL a dává mu velice dráždivý polibek , ale teď kluci už musím jít oznámit váš zápas .
 
Eve Torres ohlašuje již zmíněné utkání a už se spouští k zemi klec , ve které se dnešní utkání odehraje .
 
HardcoreBoys vs King Of The Ring

Všichni 4 borci už jsou v ringu a zápas může začít. Johnyy se rozebíhá na Batistu a sráží ho SPEAREM. Gaara jde k hruskyLj a chce mu dát BIG BOOT jenže hruskyL mu to vykryl a dal mu ELETRIC CHAIR. Johnyy to vidí a jde k hruskyL a vyhazuje ho z ringu. hruskyL leží mimo ring a Johnyy jde za ním zvedá ho a dává mu hlavou o klec. hruskyL leží a Gaara jde k Batistoj a dává mu DDT. Johnyy zatím šel do ringu a vzal s sebou schody. Gaara zvedá Batistu a chce ho vyhodit ven z ringu jenže Batista mu to vykrývá a dává mu BIG PUNCH. Batista zvedá Gaaru a háže ho ven z ringu. Gaara leží mimo ring a Batista de za ním a začíná ho spolu s hruskyLem mlátit. Gaara dostal pár tvrdých ran a je omráčen Batista a hruskyL chtějí vylézt ven ale Johnyy po nich hodil schodama a trefil se. Batistoj teče krev a hruskyL se narazil hlavou do klece Gaara využívá situace vytahuje něco pod ringem a je to popelnice. Gaara bere Batistu do ringu dává ho tam a bere si popelnici. Gaara dává popelnici Johnyymu a leze na roh. Johnyy dal popelnici Batistoj na hlavu a shodil ho na zem. Gaara skáče SWANTOM BOMB a trefuje Batistu. Johnyy zkouší pin 1...2... ale hruskyL vlezl do ringu a kopl ho do hlavy. Gaara se rozebíhá na hruskyLa ale ten se uhnul a Gaara vyletěl ven z ringu. Johnyy leží v ringu a hruskyL ho zvedá ze země a dává mu FU.
Johnyy leží a zvedá ho Batista a dává mu BATISTA BOMB. Batista zkouší pin 1..2..ale Gaara v běhl do ringu a dal mu pěstí. hruskyL jde k Gaaroj ale vtom ho Johnyy chytil pod krkem a něco říká Gaaroj. Vypadá to na HARDCORE akci a je to tak Gaara zvedl Batistu a dal mu LAST RIDE a Johnyy dal hruskyLoj CHOKESLAM NA BATISTU. Gaara zkouší pin 1..2... ale hruskyL se chytil provazu. Gaara je naštvaný a leze na roh a skáče FROG SPLASH ale hruskyL se uhnul. Gaara se drží za břicho ale už k hruskyLoj jde Batista a dává mu POWERSLAM. hruskyL zkouší na Gaaru pin 1.....2.....3 a povedlo se King Of The Ring vyhrávají dnešní zápas .
 
 
Začala hrát muzika od World Heawyweight Chapiona Kinga of Smackdown , který ukazuje poprvé v SD od své výhry titulu na No Way Out . Bere mikrofon a začíná : Všichni se asi ptáte , kde se byl tak dlouho ? léčil sem své zranění , ale stále nejsme v pořádku a už asi nikdy nebudu na N.W.O se utpěl dosti vážné zranění , které my neumožňuje zápasit , proto vám oznamuji , že na WM 24 to bude mé poslední vystoupení v kariéře . Diváci náhle zmlky , jsou zaskočeni , konečně mají svého champa zpět , ale ne na dlouho . King je značně dojatý ani se mu nedivíme říkají dvojce komentátorů ! Divácí teď začínájí skandovat jeho jméno . King of SD odkládá mikrofon a přehazuje si svůj titul přes rameno a odchází do útrob .
 
Brothers of Destruction vs Fénix
 
První jdou Brothers of Destruction , kteří se opět po dlouhém čase vrátili a vytvořili společně Tag team . Kane se klasicky natahuje a dělá svoji plamenovou show . Nyní jde do ringu Fénix , kterého čeká debut v SD . Zápas začal The Undertaker zůstal v ringu a hned hází s Fénixem napříč ringem a střídá se s Kanem ten s ním dělá to samé . Fénix už toho má plné zuby odchází z ringu , ale jde si pro židli a vrací se do ringu , ale tam už oba připraveni a společně mu dávají Big Foot . Kane teď bere židli , ale vyhazuje jí z ringu . The Undertaker nyní staví , ale společně se svým bratrem Kanem mu dávají double running DDT , ale nepokoušejí se o pin . Teď se Kane rozběhl nasazuje mu Leg Drop a nyní The Undertaker dělá taky Leg Drop . Teď ho The Undertaker zvedá a společně s Kanem mu dávájí Double German Suplex . Divácí šílí , Fénix se nyní zvedá sám , ale t už ho první The Undertaker dává Bodyslam a nyní také Kane . Kane leze na provazy a The Undertaker zvedá mu Fénixe a Kane provádí Diving Clothesline a úspěšně a teď zase Kane zvedá Fénixe , ale to už mu The Undertaker bere ruku a leze na provazy a dává mu Old School a dívákům s eto líbí Fénix už je plně zničeny , ale bratři pokračují dále . Kane teď bere Fénixe a Last Ride mu děla to stejné i The Undertaker , a teď zase naopak první The undertaker bere Fénixe na Tombstoun a po něm na samý chvat i Kane . Bratři se teď domlouvají na ně čem a společně chytají Fénixe pod krkem a dávají mu Double Chokeslam a je tu pin …1….2….3 Divácí šílí a ukazují svou podporu . Dneska to byla opravdu Destrukce Fénix , který byl sám proti něm , nic nezmohl a KaneThe Undertakerem poprávu vyhrávají . 
 
Eve Torres nyní oznamuje dnešní NO.1 Contender Match o WH titul na WM 24 .
 
Pittbull , double t vs The Rock , Slash
 
Přichází Pitbull,za značné podpory diváků,jde do ringu a čeká na svého partnera pro dnešní zápas.Začla hrát písnička,a přichází double t,který je taky oblíbený u diváku,jde do ringu a podává si přátelsky ruku z Pitbullem.Tet přichází Slash a diváci na něj křičí,a povzbuzují ho,Slash čeká před ringem.Další přichází The Rock,který není moc oblíbený u diváků,a ti mu to dávají značně najevo,oba dva borci jdou naráz do ringu.V ringu zůstává Slash a double t,The Rock jde za provazy a to samé dělá Pitbull.Rozhodčí dal pokyn a zápas může začít,Slash beží na double t,a sráží ho tvrdým Clotheslinem,tet ho zvedá a dává mu Scoop Slam,a odráží se od provazu a skáče na něj Leg Drop,a Slash jde střídat s The Rockem,The Rock jde na roh vylézá na něj,a skáče na double t Extreme Leg Drop,a skouší pin 1..2 ale co to double t zvednul lopatku,The Rock tet do něj několikrát kop,a zvedá ho a rozebíhá si ho proti provazům,a chce mu dát Samoan Drop,ale double t mu skáče pod nohy,a The Rock se otočil a double t mu dává Dropkick,vyčerpaný double t jde střídat a do ringu jde Pitbull,Pitbull hned beží na The Rocka který se těžce zvedá,a Pitbull mu dává Gross Body,a hned skouší pin 1..2 ale do ringu vběhl Slash a kopl Pitbulla a tím přerušil pin,a rozhodčí ho vykázal za provazy,Pitbull si zvedá The Rocka a dává mu Back Suplex,a skouší pin 1..2.. ale The Rock přerušil pin,Slash tet chce jít do ringu ale rozhodčí se na něj obrátil a něco mu říkal,a mezí tím jak Pitbull zvedá The Rocka tak ho The Rock bouchl mezi nohy,The Rock je unaven a jde vystřídat,Slash jde do ringu a zvedá Pitbulla,Pitbull ho chce kopnou ale Slash mu chytl nohu,a Pitbull dělá RVD Enzuigiri,Pitbull se tet těžce zvedá a jde vystřídat,tet je v ringu double t,zvedá Slashe a Slash ho kope do břícha a zvedá si ho na Power Bomb,už se chystá sním praštit o zem ale double t mu dává Hurricanranu přímu do provazu,a tet Slash je opřeném o provazy,je bezmocný a toho využívá double t a dělá 619,ale místo pinu si šel plácnou s Pitbullem a tet jde hned na roz,vylezá na něj a skáče na Slashe Frong Splash,a skouší pin 1..do ringu beží The Rock2.. double t proti němu běží,a dává mu Dropkick..3 ano double t a Pitbull vyhrávají dnešní zápas, a tím budou hrát na WM o WH titul,tet se na sebe dívají a něco si říkaji,Pitbull tet odchází,a chvíli po něm jde double t…..
 
 
 
Eve Torres oznamuje dnešní Main Event RAW vs SMACKDOWN a diváci šílí .    
 
RAW (WWE Champion BARYKMANIA , King of Death , The Rock ) vs SMACKDOWN (THE ANIMAL , Tombstone , Nightmare )
 
 
První jdou do ringu dnešní zástupci rosteru RAWU , první z nich jde King of Death za ním přichází The Rock a to nejlepší nakonec z Rawu WWE Champion BARYKMANIA . Teď jsou všichni v ringu , ale nevypadají nějak , že by mezi sebou mohli komunikovat , BARYKMANIA vypadá opravdu naštvaně stejně jako ostatní borci z RAWU , dnes jim jde o čest svého rosteru . Nyní přichází už zástupci SD jmenovitě THE ANIMAL , který se už dneska jednou objevil . Dále Tombstone a také Nightmare , na kterého obvykle lidé pýskají , ale dneska jak kdyby jim šlo hlavně porazit RAW . BARYKMANIA předává svůj titul rozhodčímu , ale dneska to je single tag team match non-title . V ringu zůstává z RAWU King of Death a ze SD Tombstone . Oba dva borci se teď chytají uprostřed ringu , ale Tombstone hází s Kingem přes celý ring a vypadává z ringu , ale hned se vrací King jde k Tombstounovi a něco si vyříkavají , a King ho nyní zasypává pěstmi , ale Tombstone ho chytá pod krkem a dává mu Chokeslam a pokouší se o pin …1…2 , ale King ještě zareagoval Tombstone zvedá Kinga a vleče ho do rohu , kde si plácnul s THE ANIMALEM a ten ho střídá . King je zmaten a THE ANIMAL mu dává slingshot crossbody a pokouší se o pin …1….2 , ale King se chytil provazů . King leží na zemi THE ANIMAL leze na provazy a skáče na něho Droppin' Da Dime . King je zničeny , ale THE ANIMAL si ho staví a rozbíha se proti Kingovi , ale ten mu dává Spinbustera , oba leží vyčerpaní . King jen těžko leze ke svému rohu podobně je na THE ANIMAL . King si plácá s The Rockem a THE ANIMALNightmare , oba borci si teď vyměnují rány , ale The Rock vítězí a dělá People´s Punch a vyhazuje Nightmareho z ringu , The Rock jde za ním , ale to už ho Nightmare posílá proti schodům , které rozbíjí svým vlastním tělem . Nightmare hází The Rocka do ringu a hned s pokouší o pin …1….2 , ale The Rock zvedl lopatku . Nightmare jde se vystřídat s Tombstonem , ale The rock už je připravený a kope Tombstoneho do břicha a dává mu DDT a těd stojí jako býk a čeká až se Tombstone postaví a zkouší mu dát Rock Bottom a ten mu dává několik ran do hlavy a The Rock ho puští , Tombstone se mezítím vystřídal s THE ANIMAL a ten ho kope mezi provazy a provádí 619 a nyní skáče na provazy , ale The Rock se zvedl z posledních sil a THE ANIMAL už skáče , ale The Rock ho chytá na Rock Bottom a provádí ho úspěšně , ale je uplně vyčerpán , že nemá sílu ani položit na THE ANIAMAL ruku , mezitím už BARYKMANIA přešlapuje velice bouřlivě a to už mu The Rock předává místo v utkání a BARYKMANIA je nazlobený a ukazuje na THE ANIMAL „You“ , ale THE ANIMAL utíká a střídá ho Tombstone , něco si mezi sebou říkají , ale už to už Tombstone se rozběhl proti BARYKMANIOVI a dává flying clothesline a zkouší pin …1…2…, ale pin přerušuje šlápnutí Kinga . Tombstone teď napadá Kinga , ale rozhodčí je uklidňuje , BARYKMANIA se mezitím zvedá , a dává BODYSLAM a teď ho hází o provazy a chce mu dát Big Foot , ale Tombstone mu naopak dává running DDT . Nyní si zvedá BARYKMANII a bere ho na tombstone piledriver a úspěšně je tu pin ..1…2 , ale BARYKMANIA vyhazuje Tombstona do vzduchu , krásna ukázka Hulkování , BARYKMANIA teď ukazuje opět „YOU“ , Tombstone chce mu dát rány , ale ten mu vykrývá a dává mu Punche a hází ho o provazy a dává mu Big Foot a nyní děla nad Tombstounovou hlavou Hulkamanii a skáče na něho Leg drop a zkouší pin …1….2 , ale THE ANIMAL skáče z provazu na BARYKMANII Leg drop , tím přerušuje pin . BARYKMANIA teď leze ke svým týmovým partnerům stejně jako Tombstone . Dokonce i King mu nabídl ruku na střídání a BARYKMANIA ten se vystřídal již zmíněným Kingem a TombstoneNightmarem . Nightmare se okamžitě rozbíhá proti Kingovi a úspěšně nasazuje spear. Nightmare si bere Kinga na Batista Bomb , ale ten ho přehazuje přes sebe a dává mu Pedigree a zkouší pin …1…2 , ale v tom ho Tombstone i THE ANIMALEM vstupují do ringu a přerušují pin , ale v tom také do ringu už vkročili BARYKMANIA a The Rock a napadají své soupeře pěstmi a teď se domlouvají na spoluprácí a THE ANIMALOVI dávají Double DDT a Tombstonovi Double Suplex a Clotheshineje vyhazují v ringu , ale v tom už se Nightmare rozbíhá proti Kingovi , ale ten mu dává SpinBuster a co to je on ukazuje Rockovi , že má udělat Peoples Elbow Rock na nic nečeká přichází k Nightmarovi a kope mu do nohy a sundává potítko a dělá electrifying man a teď se rozbíha od provazu k provaz u a úspěšně provedl Peoples Elbow , ale tom teď nevěřím , ale KingRockem ukazují na BARYKMANII aby udělal Leg Drop , nevíme kde se jejich rivalita vytratila . BARYKMANIA se rozbíhá a skáče Leg Drop . Nightmare je vyřízený a přesto si ho King ještě zvedá na Pedigree a dává mu závěrečný pin ….1….2….3 a je tu konec výběr RAWU vyhrává , ale tohle ješte nic neznamená , rozhodči podává BARYKMANIOVI WWE titul a všichni tři borci se radují a divácí na ně bučí , ale uvidíme , jak bude pokračovat ve středečním RAWU souboj King vs BARYKMANIA . Všichni tři teď oslavují vítězství Rawu . The Rock opouští ring , v ringu jsou ještš BARYKMANIA a King . BARYKMANIA ale teď provokuje , že on je champion , tak přece jen to nevypadá tak růžově . King dává BARYKMANIOVI rány a nasazuje mu Pedigree a odchází z ringu , ale BARYKMANIA se okamžitě zvedá a křičí něco na Kinga a to je všechno z dnešního SD . 
 
 
 500 bodů
THE ANIMAL
Tombstone
Nightmare
Mica
Slash
The Rock
HARDCORE BOYS
Fénix
 
 3 000 bodů
King of Death
BARYKMANIA
The Rock
Pittbull
double t
King of the Ring
Big D
Kane
The Undertaker
 6 000 bodů
 
Chaser
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář