Jdi na obsah Jdi na menu
 


Show Raw začala ukázkou Rawu... Po ukázce následoval ohňostroj a záběr do davů...

 

A hned začal první zápas, Women's Championship Ladder match:

Trish4Ever vs Diva.Melina (c)

Jako první jde vyzivatelka Trish4Ever za mohutného řevu davu. Druhá přichází Women's Champion Diva.Melina, na kterou diváci bučí. Diva.Melina stojí v ringu proti Trish a chlubí se jí titulem, potom ho odevzdává rozhodčímu. Gong zazněl a obě zápasnice na sebe upřeně hledí. Diva.Melina se rozhlíží do davu a v tom na ni už skočila Trish a následně ji mlátí do hlavy. Potom se od Divy.Meliny vzdaluje a dává jí Leg Drop. Potom Trish zvedá Divu.Melinu, ale ta žduchá Trish proti provazůma dává jí pár chopů. Trish leží na zemi, Diva.Melina si odtahuje její hlavu k provazům a škrtí ji o provazy. Potom vylézá Diva.Melina ven a bere štafle a posílá je do ringu. Diva.Melina si staví štafle doprostřed ringu a chce vylézt nahoru. Ale to už ji za rameno obrátila Trish, koplaji do břicha a poslala ji do rohu. Potom se rozběhla, ale Diva.Melina ji bouchla loktem do obličeje. Diva.Melina si sedá na roh a toho už viužívá Trish, rozbíhá se a dává jí Stratusphere. Diva.Melina leží na zemi a Trish leze nahoru, ale Diva.Melina už vstává a taky leze nahoru. Na štaflích se obě Divy chvíly přebouchávaly a pak se Diva.Melina zohla a následně kopla Trish přímo do hlavy a Trish spadla dolů. Diva.Melina se natahuje pro titul a bere ho. Diva.Melina vyhrává dnešní Ladder match a obhajuje svůj Women's titul. Trish4Ever následně vstává a ukazuje na Divu.Melinu, která je už na příchodové rampě a Trish ukazuje, že si vezme její titul...


Po krátké pauze už stojí Lilian Garcia v ringu a ohlašuje další zápas, kterým je First Blood:

Cecil vs Night Tiger

Jako první jde Cecil. Potom i Night Tiger. Gong zazněl a Cecil se rozbíhá a sráží Night Tigera k zemi. Cecil ho následně mlátí na zemi do hlavy. Cecil si zvedá Night Tigera a posílá ho do rohu, potom se Cecil rozbíhá a dává mu Clothesline v rohu. Cecil si opět zvedá Night Tigera, ale ten se tentokrát nenechal, párkrát bouchl Cecila do břicha, potom ho kopl do břicha a dal mu Powerbombu. Night Tiger taky mlátí Cecila do hlavy pěstmi, ale za chvilku si jde ven pro židličku. Night Tiger už stojí v ringu i se svojí židličkou. Rozbíhá se a pokouší se bouchnout Cecila přes hlavu, ale Cecil uhnul a následně kopl Night Tigera do rozhroku. Night Tiger spadl na zem v bolestech.Cecil zvedá Night Tigera a dává mu Ghetto drop. Night Tiger leží, Cecil si bere židličku a bouchá Night Tigera přes hlavu, ale krev zatím neteče. Cecil pokládá židličku, sedá na Night Tigera a mlátí ho do hlavy, ale Night Tigerovi krev pořád neteče. Cecil se zvedá a zvedá si Night Tigera, ale ten se vymotává a dává Cecilovi Spinebuster. Night Tiger si zvedá Cecila a opírá ho o provazy, bere si židličku, rozbíhá se a bouchá Cecila přes hlavu židlí a Cecilovi se spustila krev. Night Tiger vyhrává dnešní First Blood match!!!
Dále je záběr do zákulisí, kde stojí Maria a mikrofonem.Maria říká: "Přeji vám krásný den dámy a pánové... Zrovna tady vedle sebe mám jednoho z hvězd Rawu - Jeffa Hardyho. Vítej Jeffe... Ahoj Marie... Jeffe, je tu zpráva, že vytvoříte s Mattem Hardym Tag Team Hardys.... Ano, plánujem vytvořit Tag Team a potom budem "best Tag Team of Raw" (smích)... Ok, máme tu i Matta Hardyho, který má zrovna TLC match proti hardymu... Ahoj Matte, jsi připraven na zápas?... Určitě, je to můj debutový zápas, už se těším... Tak hodně štěstí, (pohled na kameru) přeji vám příjemnou zábavu..."
A už to máme pohled od arény, kde zazněl gong a Lilian Garcia ohlásila TLC match:

hardy vs Matt Hardy

Rozezněla se znělka Matta Hardyho a ten jde za podpory řevu diváků do ringu. Další přichází hardy, na kterého diváci o nic méně řvou. Zápas začal a hardy se rozběhl na Matta, ale ten hardyho podkopl a hardy spadl hlavou na židličku, která ležela připravená v ringu (jsou tam i štafle a stůl). Matt přišel k hardymu, nadzvedl mu hlavu a ještě ji jednou bouchl o židličku. Matt zkouší pin....1....2....hardy zvedl lopatku. Matt zvedá hardyho, ale ten se vymotává, kope Matta do břicha a dává mu Dropkick a Matt padá na zem. hardy si bere štafle, staví si je vprostřed ringu, jde k Mattovi a ještě párkrát ho kope. hardy leze nahoru a skáče na Matta 450 splash...1...2... Matt zvedá lopatku. hardy se naklání nad Matta, ale ten už má v ruce židličku a bouchl hardyho přes hlavu. Matt zkouší pin...1....2...hardy se vymrštil. Matt zvedá hardyho, ten se ale vymotává a dává Mattovi Twist of Fate. hardy leze na roh a skáče na Matta Swanton bomb. hardy počítá, ale to už do ringu břibýhá Jeff Hardy...1...2... Jeff přerušuje Pin, zvedá hardyho a dává mu Tornado DDT, potom hardyho opět zvedá a proráží ho stolem, který byl opřený v rohu ringu. Potom bere Jeff Mattovu ruku a pokládá ji na hardyho...1...2...3... Matt Hardy vyhrává dnešní zápas!!! Jeff ho táhle pryč z ringu. Jeff a Matt se radují na příchodové rampě a hardy vypadá rozzuřeně...Po chvilce pauzy jde rozzuřený hardy po chodbě a narazí na Trish4Ever. Trish říká: Čau hardy, viděla jsem co ti udělali, jsou stejní jako Diva.Melina... hardy: Ahoj Trish, promiň, ale teď nemám čas, (hardy se rozhlíží, jestli někde nevidí Matta nebo Jeffa)... Dobře, a co máš tak důležitého?... Nic, jen si musím něco zařídit s Jeffem a Mattem... Aha, tak se uvidíme potom, jo?... OK... Trish už odchází a hardy ji ještě pleskl po zadku a usmál se, potom odešel i on...Lilian Garcia oznamuje divákům, že nyní je čeká Intercontinental Championship I Quit match:

Jeff Hardy vs Y2J

Jako první přichází Jeff Hardy, potom přichází nováček Y2J. Rozhodčí zvedá titul nad hlavu a gong zazněl. Jeff se vyrhl na Y2J a mlátí ho pěstmi v rohu ringu. Po chvilce se Jeff vzdálí, rozběhne se a chce dát Clothesline, ale Y2J ho kopne přímo do obličeje. Jeff se otáčí a drží si obličej. Y2J se rozbíhá a dává mu One Handed-Bulldoga. Jeff leží a Y2J se odráží od provazů a zkáše na Jeffa Lionsault. Y2J si jde ke komentátorskému stolu a bere si mikrofon. Y2J jde do ringu a dává mikrofon Jeffovi k puse a čeká, jestli se Jeff už nevzdá. Jeff se nevzdal, ale za to dal Y2Jovi facku. Y2J odhodil mikrofon, Jeff vstává, kope Y2Je do břicha a dává mu Twist of Fate. Jeff vychází ven z ringu, bere si židličku a jde zpět do ringu. Jde k Y2Jovi a pokládá mu židličku na břicho. Jeff leze na roh a skáše na Y2Je Swanton Bomb (přímo na židličku). Jeff si bere mikrofon, dává ho Y2Jovi k puse, ale Y2J nic. Jeff ho začal škrtit a asi po minutě Y2J zařval - I Quit... Rozezněla se Jeffova písnička a Jeff Hardy zvedá nad hlavu Intercontinental titul, ale to už do ringu běží naštvaný hardy, sráží Jeffa spearem a mlátí ho hlava nehlava. Jeff se po chvilce vykutálel z ringu a odchází, ale titul tam nechal. hardy si bere Jeffův titul do ruky a zvedá ho nad hlavu, jako by byl jeho. Jeff něco řve na hardyho a hardy ukazuje, že mu ten titul vezme.V obrazovce je opět záběr na Marii. Maria: Ahoj, tak zase mě vidíte, ale tentokrát jsem tu s novým wrestlerem, který teď boužel prohrál svůj debutový zápas . Vítej Matte... Ahoj Marie.. Tak co? jak se ti líbí u nás v Rawu?... Ale jo, je to tady dobrý, akorád bych chtěl,,, chtěl bych nějakej titul... No, myslím že se určitě dočkáš, někdy po No Way Outu, ale myslím že bude.,,. Wow, už se těším... (kolem Matta jde zrovna Nike, který do Matta omylem ždouchnul)... Co děláš? Nevidíš, že tady stojím?... Nike odpovídá: Kdo? Že by ten co teď prohrál zápas (Nike se zlomyslně usměje)... Být tebou, tak moc nedržkuju (Nike odchází)... chtěl bych vidět tebe, srabe.. (Nike se zastavuje, otáčí se, rozbíhá se na Matta a sráží ho Spearem přímo do stolu s občerstvením...) S tebou si to ještě vyřídím, řekl Nike a odešel na zápas...


Lillian Garcia už stojí v ringu a ohlašuje další match. Last Man Standing:

Nike vs nelson77

Oba wrestleři jsou už v ringu, Nike se rozhíbá na nelsona a dává mu spear. Nike si zvedá nelsona a vyhazuje ho ven z ringu. Nike jde za ním, zvedá si ho, ale při tom mu už nelson dal Low Blow. Nike leží na zemi a nelson si vytahuje dřevěnou tyč a bouchá tou tyčí párkráč Nike pře břicho. Rohodčí počítá...1....2.....3.....4.....5.... Nike vstává, nelson se rozbíhá a chce bouchnout tou tyčí Nike přes hlavu, ale Nike se sklání. Jak se nelson otočil na Nike, tak se Nike rozběhl a dal nelsonovi opět spear. Nike odstrojuje komentátorský stůl. Zvedá nelsona, ale ten se nenechává, bouchá Nike do břicha, bere jeho ruku a posílá ho proti rohu, Nikeovi teče krev. nelson dál pokládá Nike na stůl, leze za ním, zvedá si ho a dává mu Batista Bomb na stůl a stůl se probořil... 1....2...3....4....5....6.....7....8....9...10... Rozhodčí odpočítal konec a nelson se stává dnešním vítězem!!!


Lillian Garcia u stojí v ringu a ohlašuje Maint Event na dnešní Raw, Triple Threat Hell in a Cell for the WWE Championship:

Umaga vs BARYKMANIA vs King of Death

První jde do ringu Umaga. Po ní BARYKMANIA a nakonec King of Death. Všichni tři wrestleři jsou v ringu a klec se zavírá né moc kvalitním zámkem. Rozhodčí bere do ruk WWE titul a zvedá ho nad hlavu a diváci začali řvát. Gong zazněl a Umaga neváhal a napadá pěstmi Kinga. BARYKMANIA stojí opodál a sleduje, jak Umaga buší do Kinga. King se pomalu vykutálel z ringu a to byla šance pro BARYKMANII, který přiběhl zezadu k Umaze a dal jí German Suplex. Umaga leží a BARYKMANIA zkouší pin...1...2...Umaga zvedla lopatku. King of Death mezi tím už rozbil zámek u dveří a vylezl ven z klece. Ale to už vidí BARYKMANIA a jde za Kingem. BARYKMANIA vychází ven z klece, ale to už stojí tváří v tvář King of Deathovi. Ten kopl BARYKMANII do břicha a dal jí Piledriver. Další vylezl z klece ven Umaga, který potom zuřivě zabouchl dveře. Umaga si otáčí Kinga a pokouší se mu dát Samoa Spike, ale King se vyhýbá a dává Umaze Neckbreaker. Umaga leží a King zkouší pin...1...2.. BARYKMANIA včas bouchl do Kinga a tím přerušil pin. BARYKMANIA a King vstávají. BARYKMANIA dává Kingovi pár chopů a potom si bere židličku, na které seděl jeden z diváků a bouchá židličkou Kinga přes hlavu. King leží a BARYKMANIA hledá, kde je Umaga, ale ten už leze nahoru klece a tak se BARYKMANIA vydá za ním. Umaga a BARYKMANIA jsou na vrchu klece a King of Death leží dole. Umaga bouchá BARYKMANII, zvedá si ho a dává mu Samoa drop. BARYKMANIA leží na kleci, ale to už leze nahoru i King of Death. Umaga se po něm ohlédne a když vidí, že už je skoro nahoře, tak se rozběhne, aby Kinga skopla Savete kickem, ale King se zohl a Umaga letí dolů z klece a dav řve. King jde k BARYKMANII, zvedá si ho a dává si ho na Pedigree přímo uprostřed klece, ale BARYKMANIA zvedl horní část těla a přehodil pře sebe Kinga. BARYKAMANIA se vzdaluje, rozbíhá se a dává Kingovi Leg Drop, diváci při tom řvali. King leží a BARYKMANIA zkouší pin....1...2... King zvedl lopatku a diváci zařvali ještě víc. BARYKMANIA neuvěřeně hledí a zvedá si Kinga, ten se ale vymotává, kope BARYKMANII do břicha a dává mu Pedigree na prostřed klece, která to nevydržela a propadla se a King letí i s BARYKMANII dolů a diváci to ocenili mohutným řevem. Oba dva leží v ringu a King se pomalu odplazuje k BARYKMANII a počítá...1...2...3... Rozezněla se Kingova písnička a klec se začíná zvedat. Rozhodčí dal Kingovi do ruk titul WWE Championa, ale King nevstává, protože ten pád byl opravdu hroziví, ale do ringu už leze i Umaga, zvedá si Kinga a dává mu Samoa Spike, King opět leží, Umaga leze na roh a ještě na Kinga skáče Samoa Splash. Potom si Umaga bere titul, prohlíží si ho a hází ho na Kinga a pak ukazuje,že si ho vezme. Umaga je na King of Deatha pořádně nabroušený a vypadá to, že si tihle dva ještě nedají pokoj.

Body za sho Raw 13.2.2008:

500 bodů Matt Hardy
Cecil
Nike
2 000 bodů Trish4Ever
Y2J
Umaga
BARYKMANIA
3 000 bodů hardy
Night Tiger
nelson77
6 000 bodů Diva.Melina
Jeff Hardy
King of Death

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář