Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na předposledním Rawu před WrestleManii 24:

 

 

 

Diváci jsou teď v pořádné wrestlingové náladě a už se třesou na první zápas a už je tady, Lilian Garcia stojí v ringu a vyhlašuje TLC match:

Maria vs Phoenix

Jako první jde Phoenix, na kterou diváci bučí. Hne dza ním už přichází Maria, na kterou diváci ječí, v obrazovce se objevuje upoutávka na Divas Battle Royal na WrestleManii 24 a diváci šíleně řvou. Gong zazněl. Maria se rozbíhá na Phoenix a chce ji srazit Clothesline, ale Phoenix ji chytá za ruku, potom za krk a dává jí Chokeslam. Maria leží na zemi a Phoenix zkouší pin....1....2.... Maria zvedá lopatku. Phoenix namachrovaně zvedá Marii, ale Maria ji bouchá do břicha a Phoenix ji pouští. Maria se rozbíhá a sáží ji Clothesline a diváci řvou. Maria leze na roh a čeká až se Phoenix zvedne. Maria skáče Diving Cross body, ale Phoenix ji chytá a dává jí World Strongest Slam a Maria leží. Phoenix zkouší pin...1...2 Maria opět zvedá lopatku. Phoenix už zuří, zvedá Marii, Zvedá ji nad hlavu, když v tom přibýhá Nice. Ashley a podráží Phoenix nohy a Maria padá na Phoenix, Rozhodčí ji nemůže diskvalifikovat, jelikož je to TLC match. Phoenix leží, Ashley leze na roh a skáče na Phoenix Starstruck, Potom Ashley a Maria spolu zvedají Phoenix a Maria jí dává svůj Bulldog a Phoenix leží, Maria počítá...1....2....3... Rozeznívá se písnička Marii, která spolu s Ashley slaví a diváci šílí. Obě divy odchází z ringu a ukazují na logo WrestleManie 24 a Phoenix kýve hlavou.


 

Po kratičké pauze už je tu druhý zápas a to Street Fight:

The Rock vs Nightwolf

 Přichází The Rock,miláček publika People´s Champ.Tet jde ke schůdkám a jde k rohu vylézá na něj a zvedá pravou ruku,a vychutnává se diváky kteří mu dávají najevo že je pro ně číslo 1.The Rock jde k druhému rohu a opět zvedá pravou ruku,a vychutnává si diváky kteří ho povzbuzují.The Rock už je v ringu,tet začla hrát písnička NightWolfa,a ten beží přímu do ringu,už je v ringu a The Rock mu hned dává People´s Punch,a hned druhou a třetí,NightWolf se tet opřel o provazi,ale The Rock pu dává další Peoples´s Punch NightWolf se odráží od provazů,a The Rock mu dává další,a tet NightWolf padá k zemi,tet se plazí k rohu The Rock jde k němu chce mu dát People´s Punch ale NightWolf ho kope do břicha,a ještě jednou a ještě,ale The Rock mu dal ještě jednu Punch,a tet si ho rozebíhá o provazy,NightWolf tet běží na The Rock a ten mu dává Elbow Attack,a tet The Rock tancuje,ale jenom chvíli protože se NightWolf zvedl,a rozebíhá si ho, The Rock mu chce dát Elbow Attack ale NightWolf se mu vyhnul,ale pořád beží,The Rock mu chce dát Clothesline,ale NightWolf se mu opět vyhnul,a znova na něj běží a skáče na The Rocka,povalil ho k zemi a tet ho mlátí do hlavy.The Rock se zvedá a NightWolf ho rozebíhá do rohu,ale The Rock se od rohu odráží a dává rozběhnutému NightWolfovi Clothesline,tet se The Rock u provazu drží za hlavu,už je všechno dobré a The Rock jde k NightWolfovi a kopeho Rock Stompem a ještě jednou,NightWolf stává a The Rock ho bouchá People´s Punchem,NightWolf padá k zemi.NightWolf se zvedl a The Rock chvíli tancuje,a chce mu dát People´s Punch ale NightWolf jeho ránu zastavil, a třikrát za sebou ho praštil,a rozebíhá se o provazy,a běží na The Rock ale ten mu dává Samoan Drop,tet The Rock ukazuje že NightWolf je hloupý a tleskámu.The Rock si zvedá NightWolfa a dává mu Suplex a skouší pin 1..2 ale NightWolf zvedl lopatku,The Rock zvedá NightWolfa a chce snim bouchnout o roh,ale nepovedlo se mu to,NightWolf se vymotal a bouchá s The Rockem a roh,tet si ho chce rozeběhnou do rohu,ale The Rock se vymotává a rozeběhl NightWolfa do rohu,NightWolf leze na roh,a skáče na The Rocka Dropkick,The Rock se těžce zvedá a NightWolf mu dává Back Twist of Fate,a jde na roh vylézá na něj a skáče na The Rocka Swantom Bomb,skouší pin 1…2…. Ale The Rock zvedl lopatku,tet se oab dva zvedají,a NightWolf si chce The Rocka rozeběhnou,ale ten ho chytá za ruku a dává mu DDT a skáče hned na nohy diváci začli skandovat Rocky!!!Rocky!!!Rocky!!!,tet čeká jako býk až se NigthWolf zvedne,NightWolf už jse zvednul a The Rock mu dává RockBottom,a je to pin 1….2….3 The Rock vyhrává dnešní zápas,ale co to The Rock zvedá NightWolfa a háže ho ven z ringu,začla hrát The Rockova písnička a The Rock jde krohu a zvedá pravou ruku a vychutnává si diváky,The Rock jde pryč z ringu………

 


 

A už tu máme další zápas a to Last Man Standing:

Gladiator vs Nike

 

Jako první přichází Gladiator a už zní píseň Nikeho a diváci řvou Nike Nike !!!!!!a je v ringu a zazněl gong a Gladiator se rozběhl a kope Nikeho do choulostivích míst!!!a diváci bučí Gladiator jde z ringu a bere si 2 židličky a jednu dává Nikemu na pod hlavu a jednu si bere a skouší ho bouchnout ale Nike se uhnul a Nike vstává a dává Gladiatorovi jednu pěsťovku za druhou a teď Nike rozběhl Gladiatora do rohu a skouší Clothesine a povedl se a Gladiator se skácel k zemi.Nike bere Gladiatora a vyhazuje ho z ringu Nike jde z ringu a bere Gladiatora a skouší ho rozběhnout na schůdky ale Gladiator se vykryl a rozběhl Nikeho na schůdky!!!Nike leží na zemi a rozhodčí počítá 1...2...3....4....Nike vstal a beží ne něj Gladiator ale Nike dělá Back Body Drop!!!!!Nike bere Gladiatora do ringu a Nike si bere schody a dává je do ringu ale Gladiator vstal Nike si toho nevšim Nike leze do ringu Gladiator se rozebíhá na nikeho a skouší Spear a Nike se uhýbá a Gladiator naráží hlavou do rohu a Nike ho bere na Batista Bomb a Gladiator ho přehazuje přes sebe na scůdky!!!!!!a Nike vstává a Gladiator mu skouší dát Scoop Slam na schůdky ale Nike se vykrývá a skouší Batista Bomb zase a už ho zvedá ale Gladiator mu dává silný rány do hlavy a dělá DDT o schody a Nikemu teče krev a Nike leží na zemi a rozhodčí počítá 1....2....3....ale Gladiator zvedá Nikeho a kope ho do choulostivích míst a Nike je uplně bezmocný a Gladiator ho provokuje Gladiator si bere židličku dává jí Nikemu pod hlavu a bere si druhou a praštil ho!!!!a teď Nikemu fakt hodně teče krev Gladiator ho zvedá a skouší Edgecution ale Nike se probral a dává mu Back Body Drop!!!!a diváci šílí a Nike dělá Spinebuster!!!!!!!!a teď zvedá Gladiatora a skouší Batista Bomb ale nepovedl Gladiator mu dává Back Body Drop a teď se rozebíhá na Nikeho a dává mu Spear o shůdky !!!!!!a oba leží na zemi a rozhodčí počítá 1...2..3...4...5...6...a Gladiator vstal 7....8....
Gladiator si bere židli a mlátí Nikeho židlí do hlavy a furt a Nike je uplně vyčerpaný a rozhosčí znova počítá 1....2....3....4....5....6....7...8...9...10 konec vyhrál Gladiator ale počkat Gladiator ho zase začal mlátit židlí  a Nike leží na zemi a Gladitor furt teď si nikeho zase postavil a zase ho kope do choulostivích míst.A diváci bučej!!!A řvou přes celou arénu Nike Nike Nike!!!!!! a Gladiator odešel teď tam přicházej doktoři a odnášej Nikeho na nosítkách a diváci tleskají a řvou Nike Nike !!!!!

 


 

 

 

 

A už tu máme další zápas, tím je First Blood:

Cecil vs Y2J

 

První jde do ringu Cecil , tento nejtěžší borec ve federaci , ale už je v ringu . nyní jde jeho soupeř Y2J . Rozhodčí dává pokyn ke startu First Blood . Oba se chytají , ale Cecil dokonce vyhazuje Y2J z ringu , Y2j bere židli a značně zaskočeného Cecila . Bije ho jen co to jde , Cecilovi se hned brzo po začátku utkání spouští krev . rozhodčí ukončuje dnešní utkání vítězstvím Y2J . Y2J jde do ringu , ale Cecil se vzpamatoval a nevypadá zrovna přátelsky . Cecil se rozbíhá proti zady otočenému Y2J a sráží ho k zemi . Nyní se od provazu odráží a skáče Leg Drop . Staví si Y2J a bere si ho na Samoan Drop a úspěšně skáče s ním o zem . Y2J teď leží a Cecil se rozbíhá a dělá running elbow drop , ale teď je mezi diváky záběr na Fénixe , který míří do ringu a nasazuje Cecilovi Spear a ukazuje mu triko s logem SD . Teď se rozeznívá znělka Nikeho a ten okamžitě běží do ringu , ale Fénix je připraveny a rozbíhá se proti němu , ale Nike mu dává SpinBustera a bere ho na Batista Bomb , ale to už se rozeznívá znělka dalšího zástupců ze SD a tím je Kane . Nike čeká , ale Kane mu dává okamžitě Big Foot a nyní ho chytá pod krkem a bere ho na Chokeslam a úspěšně , ale to už je v ringu Matt Hardy a kope Kane do břicha a úspěšně dělá Twist of Fate , ale teď se zhasla všechyn světla a čekáme co se bude dít a to je The Undertaker a chytá Matta Hardyho pod krkem , ale to se vzpamatoval Cecil a ošklivým Clotheshinem sráží The Undertakera k zemi . Cecil nyní bere Kane a Takera a vyhazuje je z ringu . Nike nyní bere Fénix a taky ho vyhazuje z ringu pryč .

 

Je záběr na Trish4Ever,. jak jde se svým titulem po chodbě a drží se za ruku s hardym. Diváci šíleně řvou, když je vidí. Oba si povídají o svích zápase na WrestleManii, ale při tom se rozcvičují na dnešní zápas. Když už chcou oba spolu odcházet, tak Trish narazí na Divu.Melinu.. hardy, prosímtě nech nás o samotě... dobře, už jdu.. (hardy dal trish pusu a odešel)... chceš něco?.. Něco? chci tvůj titul a na WrestleManii si ho s radostí vezmu... Tak na to zapomeň.. Trish, ty nejseš až tak dobrá, jseš skoro nula... Jo? od kdy mají nuly titul?... Diva.Melina dala Trish facku a Trish se do ní pustila, po chvilce tam přiběhla ochranka a odtrhla je od sebe..

 

a ted už tu máme další match, Fattal 4 way:

Matt Hardy vs Umaga vs John Cena vs Pumpkin

 Jako první přichází Umaga. Hned ho následuje Matt Hardy, potom Pumpkin a nekonec John Cena. Gong zaznívá, Umaga se okamžitě zuřivě rozbíhá na Cenu a sráží ho Spearem. Matt Hardy je sleduje a kdžy se otáčí na Pupkina, tak už dostává Sweet Chin Music a Matt Hardy leží. Pumpkin zkouší pin...1...2.. Umaga do nich kope, bere Pumpkina a vyhazuje ho ven z ringu. Umaga zvedá Matta, ale Matt ho bouchá do břicha, bere si ho na Twist of Fate, ale v tom už stojí Cena, rozbíhá se a sráží matta Clothesline. Cena stojí tváří v tvář Umagovi. Umaga zvedá palec a diváci bučí. Umaga se snaží Cenu tím palcem bouchnout, ale Cena ho podbíhá a bere ho na FU a povedlo se. Cena zkouší pin....1...2... kope do nich Pumpkin a přerušuje pin. Ale to už stojí i Matt a dívá se na Cenu i na Pumpkina. Pimpkin se začal přebouchávat s Cenou, ale v tom už kope Matt Cenu do břicha a spolu s Pumpkinem mu dávají double DDT. Pumpkin už stojí a pokouší se dát Mattovi Sweet Chin Music, ale Matt se sklání, bere Pumpkina na Twist of Fate a povedlo se. Matt zkouší pin...1....2.. Umaga se zvedá a snaží se skočit na Matta a Pumpkina, ale nestihl to ...3.... Matt Hardy vyhrává dnešní Fattal 4 way a rozeznívá se jeho písnička. Matt rychle vylézá z ringu a slaví s diváky.

 


 

 

 

A už tu máme Main Event dnešního Rawu a to 6 man Tag team match:

wrestlingwwe team vs WWE Champion BARYKMANIA, Jeff Hardy a Diva.Melina

 

Jako první přichází Diva.Melina, na kterou diváci výrazně bučí. Druhý jde Jeff Hardy, na kteráho mají diváci kladný názor a řvou na něj. Poslední z prvního týmu jde BARYKMANIA a v hale se ozvalo největší bučení dnešního večera. Zato naopak největší řev dnešního večera zažila hala, když se rozezněla znělka wrestlingwwe teamu a všichni tři přichází do ringu. Gong zazněl a jako první je tam King of Death, který se dožaduje, aby proti němu nastoupil BARYKMANIA, ale ten nejde a místo něko tam jde Jeff a diváci na BARYKMANII bučí. Jeff se chytá s Kingem uprostřed ringu, potom Jeff několikrát kope Kinga do břicha, bere si jeho hlavu a dává mu Sitout Jawbreaker a King leží. Jeff zkouší pin...1...2.. King zvedá lopatku. Jeff se od Kinga vzdaluje. King vstává, Jeff se rozbíhá, snaží se Kinga srazit, ale King mu dává Spinebuster. King si střídá s hardym, ten leze na roh, diváci šílí a hardy skáče na Jeffa 450 Splash a je tu pin...1....2... Jeff zvedá lopatku. hardy si Jeffa zvedá, ale ten hardyho odžduchává, rozbíhá se na něj a dává mu Running DDT a hardy leží. Jeff si jde vystřídat a v ringu je BARYKMANIA. Ten si zvedá hardyho a dává mu Scopp Slam a dělá HulkaManii a diváci bučí, ptoom mu chce dát Atomic Leg Drop, ale dopadá na zadek, hardy vstává, bere BARYKMANII za hlavu, dává si ho na Twist of Fate, ale BARYKMANIA ho odhazuje a vzdaluje se. hardy si střídá s Kingem, ten okamžitě vbíhá do ringu a rozbíhá se na BARYKMANII, ale ten si ještě dřív už vystřídal s Divou.Melinou. Ta se na Kinga dívá, a říká mu, ať ji klidně bouchne, ale King se jenom směje. Když se Diva.Melina otáčí ke svému rohu, King si střídá s Trish, ta jde k Divě.Melině a když se Diva.Melina otočila zpátky, dostala od Trish punch a padá k zemi, hned se zvedá a dostává další, potom se zvedá a dostává Dropkick. Trish si Divu.Melinu zvedá a bere si ji na Suplex, ale Diva.Melina se nenechává a dává Suplex ona Trish. Trish leží. ale co to je? Jeff leze do ringu a cosi nadává na hardyho, ten si to nenechává líbi a jde mu naproti. ale když hardy prolízá mezi provazy, tak ho Jeff sráží a hardy vypadává z ringu. Potom se King snaží bouchnout Jeffa, ale ten mu chytá ruku a to už se na Kinga rozbíhá Diva.Melina a bouchá ho loktem do rozkroku a King taky vypadává z ringu. BARYKMANIA leze do ringu a dělá nad ležící Trish HulkaManii a diváci bučí. BARYKMANIA se odráží od provazů a dává Trish Atomic Leg Drop, Diva.Melina okamžitě potom počítá Trish...1...2...3... Rozeznívá se znělka Divy.Meliny a ona, Jeff Hardy a BARYKMANIA vyhrávají zápas. Všichni tři prchají z ringu, protože se tam už žene King i hardy. hardy se stará o Trish a King zuří u provazů. BARYKMANIA se mu ještě z dálky směje a King ukazuje na jeho titul a to je konec dnešního Rawu....

 

Body:

 500 bodů

 Phoenix

Nightwolf

Nike

Y2J

Umaga

John Cena

Pumpkin

King of Death

hardy

Trish4Ever

 3 000 bodů

 Maria

The Rock

Gladiator

Cecil

Matt Hardy

BARYKMANIA

Jeff Hardy

Diva.Melina

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář