Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý večer, dámy a pánové! Vítám vás v dnešním ECW. Jako váš ECW manager si přeji říct co bude dnes za zápasy a události ve vašem oblíbeném ECW. Jako první se dočkáme zápasu Jaks vs Linh Cena, bude to extrémní street fight, poté si dáme oznámení zápasů na GAB, poté si dáme Jeff Hardy vs WWE Champion, bude to First Blood, dáme potom Cutting Edge ve kterém se budete mít na co těšit, jelikož se bude konat jak už to nazývají Rated R.K.O. „věčný pohřeb Brothers Of Destruction“. Potom bude na závěr jako main event další First Blood, akorát budou bojovat proti sobě Smeta a ECW Extreme! Přeji příjemnou zábavu

 

Jaks vs Linh Cena – Extreme Rules Match

 

Jako první přichází Linh Cena, o kterém sice diváci ještě nemaji žádný názor, protože je nový v ECW a publikum se zatím s ním pouze seznamuje. Poté přichází Jaks, diváci ho moc v oblibě nemají. Zápas začíná. Linh Cena(dále jenom Cena), si rovnou bere Jakse, hází ho celkem silně do pružin, Jaks se odráží a Cena mu dává silný clothesline. Jaks padá na zem. Cena odchází ven z ringu pro několik židliček a kladivo. Donešené věci pokládá vedle ringu na schody a do ringu si bere pouze židli. Cena se za sebe nedíval a rozevíral židli a rozkládal jí. Cena jí sotva rozložil, ale v tom ho Jaks, který se mimochodem již dávno probral, zneužil Cenovu nepozornost a čekal správnou chvíli zautočit, kope mezi nohy. Cena se chytá za nejmenované místo. Jaks dělá Cenovi R.K.O na židli a Cenův nos krvácí. Jaksovi to nestačilo. Přinesl kovové schodý, položil Cenovu hlavu na schody, přinesl židli a je to! Cenův ksicht je plný krve! Jaks přetahuje svého protihráče doprostřed ringu, snaží se ho zalehnout a udělat pin ale v tom se rozehrává Jaksovi neznámá hudba, která mu odvádí pozornost. No není to nikdo jiný než ECW Extreme s novým themem. ECW Extreme přichází do ringu a bere si mikrofon a říká: „Ach jo Jaksi, kdy už sakra pochopíš že to že máš jako specialitu street fight vůbec neznamená že jsi EXTRÉMISTA!!! Extrémisti to dělaj takhle! “. ECW Extreme rozevírá židli, při čemž ho Jaks pozorně sleduje – a bere Jakse a dělá mu Pedigree přes židli. Poté přetahuje Linh Cenu na Jakse a je tu pin! 1…2…3…Linh Cena vyhrává tento zápas zcela nečekaným způsobem .

 

Je záběr na Linha Cenu a WWE Championa. WWE Champion: „Ty, Linhu? Vidim že bys asi chtěl bejt extrémní ne?“ Linh: „No hele, nevadilo by mi bejt extrémistou. Jsem velký příznivec extrémních sportů“. WWE Champion: „Tak to asi znamená že bys chtěl do našeho tag teamu!“, Linh na to: „Supr! Dík za přijmutí do tag teamu!“

 

Přichází ECW Manager a říká: „Jak jsem již dneska řekl, budu oznamovat zápasy na GAB pro naši federaci ECW!“ První zápas který oznámil byl Singapore Cane  o ECW World Titul. Budou v něm účinkovat: Kid ( jeho fotka je na obrazovce jako u všech ostatních )-diváci bučí-, Fénix-diváci jsou překvapeni protože je to jeho tag team partner, Jaks! a jeho nový rival ECW Extreme!, pak sem vstoupí náš jedinečný Undertaker a také se zde v tomto zápase objeví i jeho partner Kane! Další zápas plánován na GAB je Royal Rumble pro 5 lidí, na který jsou zatím přihlášení: Linh Cena!, WWE Champion!, Jeff Hardy a nakonec náš nováček smeta! A poslední zápas  bude mezi výhercem mini royal rumblu a US Championem Big D!  

 

Jeff Hardy vs WWE Champion ( First blood )

 

Jeff přichází do ringu a diváci ho mají na půl rádi. Přichází WWE Champion a tomu celkem fandějí. Zápas začíná. Oba wrestleři hned jdou pryč z ringu. WWE Champion bere schody a Jeff bere židli. Oboje se na sebe rozebíhají, ale Jeff bouchá židlí WWE Championa přes schody. WWE Champion hned padá, ale neteče krev. Jeff neví co dělat a jde si pro komentátorský monitor. Rozebíhá se na WWE Championa, ale ten uhýbá a Jeff zbytečně rozfláknul monitor o ring. Místo toho WWE Champion jde do ringu, chytá rozhodčího za tělo , vylézá na roh ringu a hodil rozhodčího na Jeffa Hardyho. Jeff je něják podivně omráčený, tenhle rozhodčí byl odnesen záchrankou a přišel nový rozhodčí. WWE Champion chodí v ringu a ukazuje všem jak je „hustej a drsnej“. V tom ale vstává Jeff, bere si židli, dává WWE Championovi dropkick, poté opírá WWE Championa o pružiny, nastavuje mu židli na obličej a dává mu enzuigiri přes židli. WWE Champion vypadává ven z ringu a teče mu krev z nosu a tím pádem se vítězem stává Jeff Hardy.

 

A teď….CUTTING EDGE. Fénix a jeho kámoš Kid přicházejí do stylově připraveného ringu. Oboje si sedají na gauč a berou si mikrofony. Fénix povídá : „Jak již víte, dnes bude věčný pohřeb Brothers Of Destruction zde, teď v Cutting Edge“. Na to Kid odpovídá : „ No a teď k věci…PŘÍVÍTEJME NAŠE DNEŠNÍ HOSTY: BROTHERS OF DESTRUCTION!!!

Diváci šílí radostí. BoD přišli do ringu a ukazují  svoje tituly Rated R.K.O.. Kid říká: „Sice nebudeme mít title match na GAB, ale proto budeme mít hned v příštím ECW“. Kane na to: „No to třeba jo, ale nám ty tituly nevezmete“. Kane se podíval na Undertakera a zakýval hlavou. Najednou BoD začali škrtit Rated R.K.O. a najednou jim udělali chokeslam.  BoD vzali ty posmrtní truhly, které původně byly připraveny pro ně, otevřeli je a dali Kida do jedné a Fénixe do té druhé truhly. Najednou oboje řekli Rated R.K.O.: „Rest in Peace!“.

 

Smeta vs ECW Extreme – First Blood

 

Smeta přichází a toho diváci moc nemají rádi, moc dobře nevypadá, ale stejně, je to jeho debutový zápas. ECW Extreme přichází a toho diváci mají moc rádi, je to jejich jak mu oni říkají : „Extrémni predátor“. Zápas začíná. ECW Extreme si hned jde pro kladivo a zběsile bouchá do Smety. Smeta je ale tvrdý jako zeď. Smeta dává obrovské pěstí  ECW Extremeovi a ten padá na zem. Smeta tu zatím moc nezná pravidla, takže si vlastně myslí že vyhrál. On už jde pryč z arény, ale v tom vstává ECW Extreme a běží za Smetou, který už je před arenou, takže celý děj sleduji diváci přez titantronovou obrazovku. ECW Extreme kope plnou silou smetu do páteře a ten padá. ECW Extreme nese smetu na střechu nastavuje si ho na pedigree a dělá mu pedigree ze střechy. Oboje se řítí strašnou rychlostí z baráku na zem. Oboje začali krvácet a smeta je v bezvědomí. ECW Extreme je taky celkem zraněný, protože nemůže vstát. Našel vedle sebe mikrofon a poslední co řekl bylo „SUCK IT! Tohle je extrémní Jaksi!“. Poté taky omdlel. Pro oboje si přijela záchranka a odvezla je.

 

500 bodů – Jaks, WWE Champion, Smeta, ECW Extreme

3000 bodů – Linh Cena

3500 bodů - Jeff Hardy